O NAS

Jesteśmy dynamicznym i doświadczonym w wielu projektach zespołem, lubiącym wyzwania, nowoczesne technologie informatyczne, jak również sprawdzone standardy zarządzania organizacjami i projektami informatycznymi.

Posiadamy unikalne, metodyczne podejście do rozwiązywania wyzwań zarządzania organizacjami przy pomocy technologii informatycznych.

Naszym głównym atutem jest połączenie naukowego i badawczego podejścia z wieloletnią praktyką zawodową.

Posiadając szerokie kontakty w sferze nauki i biznesu jesteśmy w stanie zrealizować komplesowe rozwiązanie systemu oraz przeprowadzić całościowo projekt jego realizacji.

DR INŻ. TOMASZ MATWIEJCZUK WŁAŚCICIEL I ZARZĄDZAJĄCY

Ponad 16 letnie doświadczenie w branży informatycznej, w tym ponad 14 lat na stanowiskach kierowniczych.
W dorobku kilkadziesiąt całościowych projektów teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i organizacji publicznych.

Przez 6 lat Dyrektor ds. badań i rozwoju usług elektronicznych realizujący kluczowe projekty informatyczne w administracji publicznej w Polsce oraz projekty badawczo-rozwojowe finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Od 10 lat wykładowca na uczelniach Polskich i zagranicznych, m.in. Università degli Studi di Verona, University of Tampere. Tematyka wykładów to: zarządzanie procesami, zarządzanie projektami, analiza i zastosowanie systemów informatycznych w zarządzaniu, Cykle wykładów "Business Process Managament in the New Economy".

Autor ponad 30 publikacji oraz prelegent na konferencjach i sympozjach krajowych i międzynarodowych.

"Tomasz od wielu lat z sukcesem łączy naukę oraz praktykę w zakresie zarządzania procesami i projektami informatycznymi. Jest zdeklarowanym fanem efektywności, skuteczności i jakości działań."

"Człowniek "jeżdżący po czarnych trasach" projektów informatycznych."

SPOTKAJMY SIĘ

“Zbadamy i przeanalizujemy Twoje procesy i stworzymy innowacyjne rozwiązanie.
Wspólnie przejdźmy przez ten PROJEKT!"